Інсектицидні лампи: їх різновиди та особливості

У теплу пору року незмінно з’являється така проблема як комахи: мухи, комарі та ін. Вони залітають у приміщення та створюють багато проблем. Особливо це стосується підприємств харчової промисловості, де присутні підвищені вимоги до чистоти та гігієни. Саме тому боротьба з комахами є одним із нагальних питань сучасності. На щастя, сьогодні існує такий пристрій як інсектицидна лампа. Вона відзначається високою ефективністю та допомагає позбутись мух та комарів без зайвої мороки.

Що таке інсектицидна лампа та як вона працює?

Принцип роботи інсектицидної лампи полягає у світлі, яке вона випромінює. Пастка містить люмінесцентні туби, які продукують світлові хвилі довжиною 300-400 нанометрів. Таке світло є дуже привабливим для комах, оскільки воно добре сприймається їх фасетковим оком. Як результат: коли лампа увімкнена, мухи, комарі, мошки та інші види комах не можуть втриматись, щоб не підлетіти до нього якомога ближче. Таким чином вони опиняються у пастці, із якої вже вибратись не можуть, а приміщення очищаєтеся від надокучливих непроханих “гостей”.

Інсектицидну пастку потрібно встановити на верхній частині стіни чи на стелі на висоті 2-5 м. Важливо регулярно очищати піддон від комах, а також приблизно раз у рік міняти лампи.

Купити інсектицидну лампу можна у нас в магазині "Insect-killer". У нас представленний широкий вибір даних приборів, а наші менеджери нададуть професійну консультацію, щодо тієї чи іншої моделі. Допоможуть підібрати інсектицидну лампу саме для ваших потреб, враховуючи усі критерії того приміщення де необхідно позбавитись від шкідливих комах

НАШ КАТАЛОГ ЕЛЕКТРИЧНИХ ЗНИЩУВАЧІВ КОМАХ

Види інсектицидних ламп

Світловий ефект — це не єдиний принцип роботи інсектицидної лампи, адже комах потрібно не просто заманити в пастку а й нейтралізувати. Це може відбутись двома шляхами в залежності від того, про який саме вид інсектицидних ламп йде мова. Розділяють такі прибори за типом нейтралізації літаючих комах:

  • з клейовим екраном;
  • з електричним розрядом.

У першому випадку прибор містить екран, покритий спеціальним клеєм. Потрапляючи на нього, комаха миттєво приклеюється і шансів врятуватись у неї немає. Також популярним варіантом є інсектицидна лампа, оснащена металевою решіткою, через яку подається електричний струм. Сила струму складає близько 13 мА а от напруга досягає 4000 Вольт. Ця цифра є безпечна для людини, але смертельна для всіх комах. У такої інсектицидної лампи є також спеціальний лоток, у якому збираються вбиті мухи та комарі. Тому можна не переживати, що вони впадуть на підлогу чи ще кудись.

Окрім способу нейтралізації комах, інсектицидні лампи відрізняюся одна від одної також і за іншими параметрами, наприклад, за типом живлення. Згідно даної характеристики пристрій може працювати від мережі 220В, батарейок чи акумулятора. Найоптимальнішим вважається лампа яка живиться від електромережі, адже вона є найбільш потужною і може використовуватись для відлову шкідників на великих площах.

Інсектицидні лампи також ділять на декілька типів за площею їх дії. Вони бувають:

  • малі - потужність ламп від 15 до 30 ВТ (підходять для площі 30-100 кв.м.);
  • середні - потужність ламп від 30 до 60 ВТ (розраховані на 100-200 кв.м.)
  • великі - потужність ламп від 60 до 80 ВТ (більше 200 кв. м.).

Орієнтуючись на таку класифікацію, легко обрати лампу від комах, яка підійде для конкретного цеху чи кімнати.

При виборі інсектицидної лампи також важливо звернути увагу на те, чи є вона захищена від вологи. Це особливо актуально, якщо пристрій планується використовувати на вулиці. Про те що лампа вологостійка свідчить позначка IP в описі моделі. Біля неї ви побачите цифри від 0 до 4, де 0 — відсутність захисту, а 4 — найвищий рівень захищеності від вологи.

Де застосовується інсектицидна лампа?

Інсектицидна лампа має широку сферу застосування. Сьогодні її можна побачити:

  • - на підприємствах харчової промисловості;
  • - у теплицях;
  • - на фермах;
  • - у закладах громадського харчування;
  • - у продуктових магазинах, супермаркетах, торгових центрах та у багатьох інших місцях.

Взагалі, установити інсектицидну лампу можна практично будь-де, включаючи відкриті майданчики та балкони. Вона є зручним, надійним та економним приладом. Головне — підібрати правильну модель, яка повністю відповідає вашим очікуванням.

НАШ КАТАЛОГ ЕЛЕКТРИЧНИХ ЗНИЩУВАЧІВ КОМАХ