Виробники

Знижки

Кротоловки  Усього 12 товарів.

Показати 1 - 12 of 12 штук
Показати 1 - 12 of 12 штук

Кротолівка - ефективний засіб від кротів 

Кроти - дуже поширені гризуни в нашій країні і зазвичай не завдають великої шкоди. Однак вони можуть погіршити зовнішній вигляд садів та газонів. Особливо кроти докучають садівникам. Вони можуть знищити результати тривалих зусиль та роботи в саду. Пастки для кротів дозволять вам раз і назавжди попрощатися з цими непроханими гостями. Європейський кріт зимує в коридорах у ґрунті на глибині 50-60 см (нижче за рівень промерзання), але не впадає в зимову сплячку. Навесні він риє коридори під поверхнею ґрунту, створюючи кротові нори. Роючись під землею у пошуках їжі, кріт руйнує коріння, бульби та кореневища рослин, які перекидаються та гинуть. Кроти ускладнюють скошування трав та проведення інших агротехнічних заходів.

кроти на місті

Особливості вибору пасток для кротів 

Ваш сад спотворений крітами? Ви хотіли б позбавитися кротів на своїй ділянці, але не знаєте, як це зробити? Це можливо, якщо ви правильно підберете засіб для боротьби з крітами . Завдяки йому ви виграєте битву з порушниками, відповідальними за непривабливі кургани на газонах, і ваш сад знову виглядатиме первозданно. Все, що вам потрібно - це правильний ловець кротів.

З проблемою кротів у саду стикаються багато людей, тому існує безліч різних засобів для відлякування кротів. Це безперечно полегшує наше завдання у боротьбі з крітами, оскільки збільшуються шанси на те, що ми виберемо правильний засіб для відлякування кротів.

Основні види засобів захисту від кротів: 

  • Пастка для кротів (кротоловка). Пастки призначені для розміщення в коридорі кротів. Оглядове вікно в пастці для кротів дозволяє швидко перевірити, чи спіймано вже шкідника. Зчеплена конструкція входів унеможливлює для кротів вибратися з пастки. Є також металеві багаторазові пастки-капкани на кротів , які спрацьовують під час руху гризуна в тунелі.
  •         Ультразвукові відлякувачі кротів (на батареях та на сонячній батареї). Відлякувачі кротів, на додаток до кротоловок і препаратів для кротів, є дуже ефективним способом позбавлення кротів у саду. Кроти, тварини з поганим зором і відмінним слухом, сприймають сигнал, що посилається відлякувачем кротів, як сильну загрозу і тікають від неї .
  •         Біо-засіб DETIA для відлякування кротів. Якісні продукти від німецького виробника. Цей засіб повністю нешкідливий, тому що у його складі відсутня будь-яка хімія. Засіб на органічній основі призначений виключно для кротів, а також сліпих, їх відлякує натуральна ефірна олія. При цьому він зберігає свою активність протягом усього сезону. Просто вибудуйте кульки в ряд, і тим самим створіть надійний бар'єр для своєї теплиці, грядки квітки або газону. 

кротоловки

Де придбати пастки для кротів? 

Уважно обійдіть ділянку, щоб визначити, де саме знаходяться тунелі. Ви помітили багато норок? Пам'ятайте, що кроти - одинаки, і часто можуть конкурувати з особами того ж виду, незалежно від статі. Територія одного крота може сягати розмірів 200х200 метрів. Метод боротьби з крітами буде обраний правильно, якщо ви перевірите стан рослин на ділянці.

Купити пастку для кротів ви можете на сайті нашого інтернет-магазину Insect-Killer . Ми пропонуємо різні типи пристроїв, в асортименті можна знайти як моделі, що традиційно використовуються, так і сучасні. Ціни на кротоловки від 140 грн до 720 грн, залежно від ефективності та виробника. Доставка по всій Україні. Кожна з них надзвичайно проста у використанні - достатньо озброїтися аксесуаром, прикопати його в одному з відкритих курганів або коридорів і чекати, доки шкідник потрапить у пастку. Пропоновані пристрої надзвичайно ефективні - купіть одне і позбавтеся проблеми непроханих гостей раз і назавжди! Ми послідовно розширюємо асортименти нашого інтернет-магазину новими товарами, щоб кожен покупець знайшов саме те, що шукає. Якщо у вас є питання про нашу продукцію, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.