Про магазин "Insect-Killer"

Ми заради вітати Вас в оптово-роздрібному магазині “ Insect - Killer ” еко-товарів для боротьби з комахами, що літають. Наша компанія на ринку вже багато років, і ми продовжуємо успішно розвиватися. За 9 років роботи тисячі наших клієнтів переконалися в нас як у найнадійнішому постачальнику знищувачів комах, якому можна довіряти.

На сайті представлені товари різних категорій та брендів: вуличні винищувачі комах, побутові пастки, промислові прилади для знищення комах, ультрафіолетові інсектицидні лампи. Всі ці товари ми самостійно імпортуємо з Польщі, будучи офіційними представниками торгових марок Sanico, Maltec, Pomel  в Україні. Ми шукаємо надійних партнерів для реалізації нашої продукції.   Знищувачі комах мають європейські сертифікати якості та гігієнічні висновки, що відповідають вимогам системи HACCP . 

Наші переваги: 

- найкращі та вигідні ціни на ринку

- можливість співробітництва по системі дропшипінг

- велика наявність товарів на складі

- гарантійне та післягарантійне обслуговування наших товарів у власному сервісному центрі

- перевірка кожного товару перед відправкою

- весь асортимент товарів безпосередньо від виробника

- Швидка доставка по Україні.

Ми завжди надаємо повну та актуальну інформацію про товар, супроводжуємо замовлення від моменту оформлення до отримання товару покупцем, з  надією про подальшу співпрацю. Якщо у Вас виникли труднощі під час вибору товару або оформлення замовлення, наші менеджери завжди будуть раді допомогти. Ми цінуємо своїх покупців та створюємо всі умови, щоб Ви могли швидко купити та отримати товар, який Вас цікавить. Задоволений покупець - це наш успіх . Привітність, лояльність та компетентність – основні принципи роботи нашої команди. Приємних покупок.

Наші контакти

м. Луцьк, просп. Грушевського 30 офіс 204  

Самовивіз за попередньою домовленістю.

Доставка по всій Україні.

 (096) 479-33-12

 (093) 234-43-24

 (099) 672-13-45

office@insect-killer.com.ua

З питань опту та дропшипінгу:

(093) 234-43-24 

serg19850@gmail.com

Статутні документи ФОП, від якого працює інтернет магазин  https://insect-killer.com.ua/

Карта проїзду