Промислові знищувачі комах Усього 45 товарів.

на сторінці
Показати 1 - 18 of 45 штук
Показати 1 - 18 of 45 штук

Знищувач комах - ефективний засіб захисту від мух та комарів

Настирливі комарі, мухи, москіти та ін. Шкідники здатні зіпсувати чудовий відпочинок на природі або дачі. Так само чимало клопоту вони можуть завдавати на харчових виробництвах, складах, магазинах, якщо ви заздалегідь не вживете запобіжних заходів. Найефективнішим способом захисту від них є лампа знищувач комах . За типом знищення бувають електричні (вбивають струмом) або клейові (комаха прилипає і там вже залишається) прилади

Про мух, як переносників різних хвороб, усі ми знаємо достатньо фактів, тому знищення цих "букашок" не потребує обґрунтування. За санепідеміологічними вимогами до харчових підприємств, а також торгових організацій наявність комах та гризунів не допускається. Використання знищувачів комах необхідно всім підприємствам, які проходять сертифікацію за системою HACCP . Порятунок від комарів і мух - це не просто примхливе бажання забезпечити собі комфорт, а й цілком резонний аргумент для збереження здоров'я.

Як працює лампа від комарів та мух

Прилад складається з кількох важливих елементів:

 •  - Джерело світла (ультрафіолетова інсектицидна лампа або світлодіод довжина хвилі яких 365нм) потрібен для залучення літаючих мошок, москітів та ін Іноді разом з ним використовують також джерело запаху (аттрактант), привабливого для комарів, наприклад - запах людського тіла.
 •  – Металева сітка знаходиться під напругою, при зіткненні з нею комахи гинуть.
 •  - Клейовий екран (липкий папір) потрапляючи на який дрібні шкідники прилипають і гинуть.
 •  - Джерело електричного струму забезпечує електроживленням сітку. Напруга буває від 1000 до 3500 В. Чим воно вище тим краще. Іноді щоб убити велику комаху, наприклад, шершня, ґедзіва або просто велику муху, потрібен розряд від 2000 В.
 •  - Піддон знаходиться під усією конструкцією, туди потрапляють залишки комах. 

Знищувач комарів, принцип дії якого заснований, на методі звичайної пастки – комар, моль чи муха, залучені світлом чи запахом, летять у напрямку джерела і наштовхуються на металеву сітку під високим розрядом струму чи липкий екран. Комаха гине, падає в піддон, який ви періодично чистите, або залишається на змінному липкому вкладиші, які ви періодично змінюватимете

Де і як розміщувати знищувач комах

Існують загальні рекомендації щодо встановлення даних пристроїв.

 •  - підвішувати на висоті 2-3 м над землею.
 •  - Далі від джерел світла, якщо це неможливо, то перпендикулярно їм.
 •  - Встановлювати прилад не ближче 2 метрів до вхідного отвору, щоб його не було видно зовні.
 •  - Уникати місць із повітряними потоками від вентиляторів, кондиціонерів, протягів.
 •  - На вулиці потрібно використовувати знищувач комах із вологозахистом IP44, у приміщенні достатньо класу захисту IP21.

Вибираємо лампу від комарів та мух: на що звернути увагу

Якщо ви вирішили купити нищівник комах, то перш за все варто визначити тип потрібного вам пристрою. Для цього необхідно відповісти на кілька простих питань:

     1) Де використовуватиметься – на вулиці чи в приміщенні?

Для встановлення на відкритому повітрі підійдуть як знищувачі, так і відлякувачі комах – тільки поєднувати їх все ж таки не варто, щоб вони не заважали роботі один одного. Установка декількох інсектицидних ламп усередині садової альтанки, на терасі, на вулиці у дворі практично повністю позбавить вас уваги мух, що дзижчать. Кількість та тип пристроїв залежить від розмірів альтанки, тераси, двору. Кожен прилад, залежно від потужності ультрафіолетових ламп, розрахований на певну площу: від 20 кв.м до 500 кв.м. Так що вибір приладу в першу чергу залежить від площі приміщення, де ви хочете позбутися комах.  Головне правило, яке потрібно враховувати при виборі знищувача комах  для вулиці , це те, що ефективна площа дії будь-якого приладу на відкритій площі зменшується наполовину! Тобто якщо в тех-паспорті до "мухоловки" написано - 100 кв.м, то на вулиці він працюватиме на площі 50-60 кв.м. Розташування кількох пасток сумуватиме ефективну площу дії

     2) На якій площі потрібно позбавлятися мух комарів?

Кожен прилад розрахований на певну площу дії від 15 до 500 кв. Ця величина залежить від потужності джерела світла, яке випромінює пастка. Чим джерело світла потужніше – тим радіус більший. У нашому магазині представлені лампи знищувачі комах потужністю 8Вт12ВТ, 16ВТ, 20ВТ, 30ВТ, 40ВТ, 60ВТ, 80ВТ. Це дає можливість раціонально підібрати прилад максимально під свої цілі.

     3) Це промислове приміщення чи побутове?

Для промислових приміщень радимо Вам вибирати знищувачі із зоною дії від 70 кв.м (це прилад потужністю 30Вт і вище). Такі прилади містять потужніші лампи, габарити цих приладів більше, вони розраховані на велику кількість комах та цілодобову роботу. Ресурс і якість таких приладів значно вищі, ніж у побутових.

     4) Чи можна використовувати лампу з електричним розрядом?

Якщо з техніки безпеки на виробництві використовувати прилад який вбиває комах струмом не можна, а проблему з шкідниками, що літають, вирішувати все одно потрібно. Наприклад, борошно-робові чи будь-які інші підприємства з підвищеним пилеутворенням, де є небезпека вибуху. Для цього існують  пастки із липким екраном. 

Топ 5 найкращих знищувачів комах і найбільш продаваних у магазині Insect-Killer.com.ua

1)  Знищувач комах Малтек 60W  продано 262 шт за 2023 рік

2)  Мухолівка електрична Малтек 16W  продано 220 шт за 2023 рік

3)  Пастка комах Саніко 20W  продано 214 шт за 2023 рік

4)  Лампа від комарів та мух Малтек 30W   продано 198 шт за 2023 рік

5)  Лампа від комарів Новин ІКН-18  продано 123 шт за 2023 рік

Сфери застосування електричних знищувачів комах

 1.  - Супермаркети та магазини.
 2.  - харчові виробництва.
 3.  - Ресторани та кафе, кухні.
 4.  - Складські приміщення.
 5.  - ферми, теплиці, тваринництво.
 6.  - Птахофабрики.
 7.  - відкриті ділянки. 
 8.  - Приватні будинки дача.

Придбати лампу від комарів за найнижчою ціною та з доставкою по Україні Ви можете прямо на цій сторінці нашого каталогу. Ми працюємо безпосередньо з виробниками без посередників по Україні. Для приміщень площею до 30м 2  вибирайте винищувач потужністю 4-6Вт, а для знищення комах, що літають, на ділянці 100м 2  краще замовити пастку не менше ніж на 30Вт. Рекомендуємо купувати завчасно, тому що у весняно-літній сезон асортименти світлових пасток на складі зменшується через підвищений попит, хоча ми завжди готові привезти на замовлення.