Виробники

Пастки для мух і комарів Усього 51 товарів.

на сторінці
Показати 1 - 18 of 51 штук
Показати 1 - 18 of 51 штук

Сучасні пастки для мух та комарів

   Мухи приносять чимало клопоту своїм настирливим дзижчанням і постійною тягою до харчових продуктів. Вони, як і комарі, докучають своєю присутністю, а в ряді випадків і зовсім стають справжньою проблемою, наприклад, у місцях, де за санітарно-гігієнічними нормами наявність комах неприпустима: на кухнях ресторанів, готелях, підприємствах харчової промисловості.

   Щоб уникнути проникнення комах на кухню або в житлові приміщення, сьогодні немає потреби обзаводитися дихлофосом або застарілою гумовою мухобойкою та влаштовувати полювання на небажаних гостей. Сучасні технології пропонують різноманітні пастки для мух . Розглянемо найефективніші з них докладніше.

Електричні пастки для мух 

   Сучасні пристрої – електромухобойки – прийшли на зміну звичайним мухобойкам порівняно недавно. Існують вони у різних форматах: ручні призначені для домашнього використання, стаціонарні можуть охопити велику площу, та встановлюються як усередині приміщень, так і зовні. Вони можуть бути підвісними (у вигляді ліхтарів) або підлоговими.

   За своїм виглядом ручна  електрична мухобойка є ручним інструментом, що нагадує звичайну ракетку для тенісу або бадмінтону. Але замість одношарової сітки з великими осередками в мухобійці є кілька шарів: верхні з великими осередками дозволяють комахам потрапляти всередину, а сітка всередині підключена до живлення і вражає мух струмом при найменшому зіткненні. Величина заряду в таких приладах сягає 1-2 тисячі вольт.

   Для великих відкритих і закритих площ є електричні мухобойки стаціонарного типу. Такі пастки-знищувачі поділяються на промислові та побутові. Відрізняються вони між собою потужністю ультрафіолетових ламп і робочим ресурсом. Про  промислові знищувачі комах ви можете прочитати в іншому розділі нашого сайту. Принцип дії таких пасток ґрунтується на залученні комах за допомогою УФ-випромінювання. При попаданні за зовнішню сітку приладу мухи або комари одержують розряд 1800V-4000V від внутрішньої сітки, що перебуває під напругою, від чого гинуть. 

Мухоловки на липкій стрічці 

   Мухоловки у вигляді смуг стрічки, покритої спеціальним липким шаром, є досить давно. Спочатку такі смуги з паперу чи тканини обмокували в густий цукровий сироп – мухи приманювалися на запах цукру та намертво влипали у покриття.

   Сьогодні немає потреби самому робити такі пастки, адже можна купити готові варіанти, від найпростішої підвісної липкої стрічки до ультратехнологічних уловлювачів, що поєднують принцип ультрафіолетового приманювання мух з використанням клейового екрану, до якого мошки та комарі, що прилетіли на тепло, прилипають намертво. Відрізняються вони між собою кількістю та потужністю УФ ламп, а також розміром липких вкладишів. Є пастки для мух на липких вкладках підвісні двосторонні, а є ті, які кріпляться на стіну - односторонні. 

Пастки для комарів на вуглекислому газі

   Комари у літній період стають справжнім бичем суспільства. Особливо для готелів, кафе з літніми майданчиками та туристичних об'єктів, розташованих біля водойм.

   Тому правилами бізнесу обов'язково передбачено використання пасток для комарів . І в таких ситуаціях незамінні пастки на вуглекислому газі. Вони використовують головний принцип, яким комарі знаходять свою жертву – імітують людське дихання, випорскуючи вуглекислий газ. Комари підлітають до пастки і потрапляють під вплив вентилятора, що всмоктує всередину. Деякі варіанти таких пасток додатково можуть використовувати нагрівання для імітації тепла людського тіла та ультрафіолет.

   На жаль, позбутися таким чином мух дещо складніше, оскільки ні подих, ні тепло не виступають значними тригерами для цих комах.

Відлякувачі комарів на основі ультразвуку

   Ультразвукові відлякувачі активно використовуються для того, щоб відігнати бродячих собак. Але чи знаєте ви, що за допомогою аналогічних пристроїв можна позбутися і небажаних комах?

   Вони працюють від стандартної електромережі або батарей і випромінюють нечутні для людського вуха сигнали ультразвуку, які відлякують саме комарів. Відлякували діляться на стаціонарні та портативні. Стаціонарні  пристрої оптимальні для встановлення на відкритих майданчиках, у будинку чи кухні. А портативний відлякувач комарів чудова річ у лісі, на риболовлі чи просто на прогулянці влітку. Головне правильно підібрати таку модель, яка має можливість змінювати діапазон частот ультразвуку . Це потрібно для того, щоб комарі не звикали до однієї частоти.

Пастки для мух у вигляді приманок

   Пастки з приманками не новинка, але справді дієвий метод боротьби з мухами.  Використовувати їх варто на відкритому просторі (наприклад, на дачній ділянці), але й у промислових приміщеннях можна встановити такі пастки у поєднанні з іншими методами боротьби. Вони можуть охоплювати досить велику площу. 

   Ці пристрої є електроприладом, який приваблює комах, що виділяється теплом, світлом і спеціальними запахами від  атрактанта . При попаданні всередину пастки муха гине від електричного розряду або просто не може вибратися назад. Для того, щоб знизити кількість комах на ділянці, достатньо кількох тижнів роботи приладу.  Наприклад, представлена ​​у нас на сайті  пастка для мух з приманкою активується за допомогою додавання води в пакет. Розрахована на 500 кв. і вміщує до 20 000 мух. Ефект від такої пастки триватиме близько місяця. 

   Комахи приносять у наше життя чимало незручностей, але боротися з ними можна. Ми описали тільки найсучасніші варіанти пасток для мух і комарів, але не варто забувати і про місцеві косметичні засоби, класичні фумігатори або спіралі. А ще краще – вибрати одразу кілька варіантів боротьби, щоб гарантовано позбутися мух, комарів та інших переносників інфекцій.

Прилади представлені у нас в магазині. безпечні для людей і тварин, що не виділяють шкідливих отруйних речовин, не мають дорогих витратних матеріалів. Такі прилади  призначені для встановлення у невеликих приміщеннях до 50 кв. а так само на вулиці до 30 кв.м Магазин Insect-Killer займається прямим постачанням пасток комарів і мух вже протягом 10 років. У нас завжди найкращі ціни на пастки для мух, велика наявність, найкращий сервіс.